RN65D3401FRSL
MFR.Part #
RN65D3401FRSL
JLCPCB Part #
C1797759
Description
-65℃~+175℃ 3.4kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors