RN65D3320FR36
MFR.Part #
RN65D3320FR36
JLCPCB Part #
C3368751
Description
-65℃~+175℃ 332Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors