RN65D29R4FRSL
MFR.Part #
RN65D29R4FRSL
JLCPCB Part #
C1797927
Description
-65℃~+175℃ 29.4Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors