RN65D15R4FRSL
MFR.Part #
RN65D15R4FRSL
JLCPCB Part #
C1797268
Description
-65℃~+175℃ 15.4Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors