RN65D12R5FB14
MFR.Part #
RN65D12R5FB14
JLCPCB Part #
C1402679
Description
-65℃~+175℃ 12.5Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors