RN65D1252FB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN65D1252FB14
JLCPCB Part #
C1402708
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 12.5kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors