RN65D1243FBSL
MFR.Part #
RN65D1243FBSL
JLCPCB Part #
C1427214
Description
-65℃~+175℃ 124kΩ 500mW Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors