RN65D1181FB14
MFR.Part #
RN65D1181FB14
JLCPCB Part #
C3463572
Description
-65℃~+175℃ 1.18kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors