RN65D1052FBSL
MFR.Part #
RN65D1052FBSL
JLCPCB Part #
C1427092
Description
-65℃~+175℃ 10.5kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors