RN65D1023FRSL
MFR.Part #
RN65D1023FRSL
JLCPCB Part #
C3573051
Description
-65℃~+175℃ 102kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors