RN65D1003FRSL
MFR.Part #
RN65D1003FRSL
JLCPCB Part #
C3415091
Description
-65℃~+175℃ 100kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors