RN65D1000FR36
MFR.Part #
RN65D1000FR36
JLCPCB Part #
C3428997
Description
-65℃~+175℃ 100Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors