RN65C9534FRE6
MFR.Part #
RN65C9534FRE6
JLCPCB Part #
C1814705
Description
-65℃~+175℃ 500mW 9.53MΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors