RN65C9310BB14
MFR.Part #
RN65C9310BB14
JLCPCB Part #
C1423449
Description
-65℃~+175℃ 500mW 931Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors