RN65C9100BB14
MFR.Part #
RN65C9100BB14
JLCPCB Part #
C1406128
Description
-65℃~+175℃ 500mW 910Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors