RN65C84R5FRE6
MFR.Part #
RN65C84R5FRE6
JLCPCB Part #
C1790178
Description
-65℃~+175℃ 500mW 84.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors