RN65C7681FRE6
MFR.Part #
RN65C7681FRE6
JLCPCB Part #
C3467288
Description
-65℃~+175℃ 500mW 7.68kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors