RN65C7681FBSL
MFR.Part #
RN65C7681FBSL
JLCPCB Part #
C1427932
Description
-65℃~+175℃ 500mW 7.68kΩ Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors