RN65C7062BB14
MFR.Part #
RN65C7062BB14
JLCPCB Part #
C3449629
Description
-65℃~+175℃ 500mW 70.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors