RN65C6982FRE6
MFR.Part #
RN65C6982FRE6
JLCPCB Part #
C1790206
Description
-65℃~+175℃ 500mW 69.8kΩ Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors