RN65C6653FB14
MFR.Part #
RN65C6653FB14
JLCPCB Part #
C1416233
Description
-65℃~+175℃ 500mW 665kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors