RN65C6200BRE6
MFR.Part #
RN65C6200BRE6
JLCPCB Part #
C1799829
Description
-65℃~+175℃ 500mW 620Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors