RN65C6043BRE6
MFR.Part #
RN65C6043BRE6
JLCPCB Part #
C1799857
Description
-65℃~+175℃ 500mW 604kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors