RN65C5364FB14
MFR.Part #
RN65C5364FB14
JLCPCB Part #
C3572355
Description
-65℃~+175℃ 5.36MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors