RN65C51R1BRSL
MFR.Part #
RN65C51R1BRSL
JLCPCB Part #
C1815024
Description
-65℃~+175℃ 500mW 51.1Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors