RN65C4992DRSL
MFR.Part #
RN65C4992DRSL
JLCPCB Part #
C1805112
Description
-65℃~+175℃ 49.9kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors