RN65C47R0FB14
MFR.Part #
RN65C47R0FB14
JLCPCB Part #
C3396218
Description
-65℃~+175℃ 47Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors