RN65C4750FR36
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN65C4750FR36
JLCPCB Part #
C1788254
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 475Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors