RN65C4641CB14
MFR.Part #
RN65C4641CB14
JLCPCB Part #
C3415996
Description
-65℃~+175℃ 4.64kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors