RN65C4640FBSL
MFR.Part #
RN65C4640FBSL
JLCPCB Part #
C3577841
Description
-65℃~+175℃ 464Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors