RN65C4530FRSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN65C4530FRSL
JLCPCB Part #
C1800636
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 453Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors