RN65C4480BRSL
MFR.Part #
RN65C4480BRSL
JLCPCB Part #
C1814982
Description
-65℃~+175℃ 448Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors