RN65C4320FRSL
MFR.Part #
RN65C4320FRSL
JLCPCB Part #
C1801005
Description
-65℃~+175℃ 432Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors