RN65C4220FBSL
MFR.Part #
RN65C4220FBSL
JLCPCB Part #
C1432007
Description
-65℃~+175℃ 422Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors