RN65C3423DRE6
MFR.Part #
RN65C3423DRE6
JLCPCB Part #
C1796154
Description
-65℃~+175℃ 342kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors