RN65C3402FB14
MFR.Part #
RN65C3402FB14
JLCPCB Part #
C1416195
Description
-65℃~+175℃ 34kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors