RN65C3323FB14
MFR.Part #
RN65C3323FB14
JLCPCB Part #
C1415977
Description
-65℃~+175℃ 332kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors