RN65C3323DRSL
MFR.Part #
RN65C3323DRSL
JLCPCB Part #
C3401015
Description
-65℃~+175℃ 332kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors