RN65C3011FRSL
MFR.Part #
RN65C3011FRSL
JLCPCB Part #
C1800395
Description
-65℃~+175℃ 3.01kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors