RN65C2942FBSL
MFR.Part #
RN65C2942FBSL
JLCPCB Part #
C3568175
Description
-65℃~+175℃ 29.4kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors