RN65C2941FRE6
MFR.Part #
RN65C2941FRE6
JLCPCB Part #
C1789499
Description
-65℃~+175℃ 2.94kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors