RN65C2801FRSL
MFR.Part #
RN65C2801FRSL
JLCPCB Part #
C1800358
Description
-65℃~+175℃ 2.8kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors