RN65C26R7FB14
MFR.Part #
RN65C26R7FB14
JLCPCB Part #
C1420247
Description
-65℃~+175℃ 26.7Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors