RN65C2670BBSL
MFR.Part #
RN65C2670BBSL
JLCPCB Part #
C3404530
Description
-65℃~+175℃ 267Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors