RN65C2492FRSL
MFR.Part #
RN65C2492FRSL
JLCPCB Part #
C1800353
Description
-65℃~+175℃ 24.9kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors