RN65C2402DRSL
MFR.Part #
RN65C2402DRSL
JLCPCB Part #
C1806062
Description
-65℃~+175℃ 24kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors