RN65C2374FBSL
MFR.Part #
RN65C2374FBSL
JLCPCB Part #
C3441193
Description
-65℃~+175℃ 2.37MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors