RN65C2322BRSL
MFR.Part #
RN65C2322BRSL
JLCPCB Part #
C1811330
Description
-65℃~+175℃ 23.2kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors