RN65C2320FBSL
MFR.Part #
RN65C2320FBSL
JLCPCB Part #
C1428924
Description
-65℃~+175℃ 232Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors