RN65C2213DRSL
MFR.Part #
RN65C2213DRSL
JLCPCB Part #
C3475165
Description
-65℃~+175℃ 221kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors